Specjalista ds. Ochrony Środowiska (k/m)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Obecnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Ochrony Środowiska.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej, która buduje swój zakład produkcyjny pod Wrocławiem.

Opis stanowiska

Obowiązki:

* opracowywanie i sporządzanie dokumentacji z zakresu Ochrony Środowiska zgodnie z przyjętymi standardami w organizacji i obowiązującymi przepisami
* przeprowadzanie audytów i przeglądów warunków pracy w zakresie Ochrony Środowiska
* udział w opracowywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego
* prowadzenie ewidencji oraz wszelkiej sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa w zakresie Ochrony Środowiska
* współpraca z jednostkami kontroli
* rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych
* dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Profil kandydata

Wymagania:

* minimum rok doświadczenia w pracy związanej z zarządzaniem ochroną środowiska
* wykształcenie wyższe (z zakresu ochrony środowiska jako znaczący atut)
* ukończone studia podyplomowe z zakresu BHP / szkolenie dla służb BHP jako dodatkowy atut
* dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację werbalną i pisemną
* praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel i Power Point)
* doskonała umiejętność organizacji pracy
* umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku
* doskonałe umiejętności komunikacyjne
* operatywność, terminowość.

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* pakiet socjalny (w tym prywatne ubezpieczenie medyczne)
* szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
* ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page