Specjalista ds. ochrony środowiska i BHP

Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

ENERIS Surowce

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP
  • Bieżące informowanie o stwierdzonych zagrożeniach wraz z wnioskami zawierającymi propozycje przedsięwzięć technicznych/organizacyjnych zmierzających do poprawy warunków pracy
  • Analiza zagrożeń i ocena ryzyka zawodowego, w tym zlecenie i udział w organizacji badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia występujących na stanowisku pracy
  • Udział w ustalaniu okoliczności wypadków oraz zachorowań na choroby zawodowe
  • Rejestr, kompletowanie i przechowywanie dokumentacji i sprawozdawczości BHP oraz Ochrony Środowiska wymaganej przepisami prawa oraz przepisami wewnętrznymi ENERIS
  • Prowadzenie ewidencji odpadów, wystawianie kart przekazania odpadów
  • Składanie wymaganych sprawozdań do gmin, GUS i Urzędów Marszałkowskich

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • Kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie BHP
  • Uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej będą dodatkowym atutem
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe
  • Znajomość przepisów z obszaru ochrony środowiska, BHP i ochrony ppoż.
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność podejmowania decyzji, asertywność
  • Umiejętność pracy zespołowej, otwartość na współpracę

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w największej polskiej firmie w branży ochrony środowiska
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy i know how
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów - opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

ENERIS Surowce to nowoczesna firma specjalizująca się w kompleksowej ochronie... środowiska oraz w zrównoważonej gospodarce odpadowej i surowcowej, wodno-ściekowej oraz energetyce odnawialnej. Zadania te realizujemy poprzez finansowanie, budowę, eksploatację oraz zarządzanie nowoczesną infrastrukturą. Jesteśmy zaufanym partnerem samorządów i przedsiębiorstw, którym oferujemy zarówno sprawdzone rozwiązania technologiczne, jak i atrakcyjne modele finansowania inwestycji. Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski. W swojej dotychczasowej działalności ENERIS realizowała bądź uczestniczyła z powodzeniem w przedsięwzięciach z zakresu odnawialnych źródeł energii i we wdrażaniu czystych technologii energetycznych w Europie i USA.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska