Specjalista ds. ochrony środowiska i BHP

ENERIS Surowce

Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Aktualnie poszukujemy Kandydatów/ek do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski

OPIS STANOWISKA:

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP
  • Bieżące informowanie o stwierdzonych zagrożeniach wraz z wnioskami zawierającymi propozycje przedsięwzięć technicznych/organizacyjnych zmierzających do poprawy warunków pracy
  • Analiza zagrożeń i ocena ryzyka zawodowego, w tym zlecenie i udział w organizacji badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia występujących na stanowisku pracy
  • Udział w ustalaniu okoliczności wypadków oraz zachorowań na choroby zawodowe
  • Rejestr, kompletowanie i przechowywanie dokumentacji i sprawozdawczości BHP oraz Ochrony Środowiska wymaganej przepisami prawa oraz przepisami wewnętrznymi ENERIS
  • Prowadzenie ewidencji odpadów, wystawianie kart przekazania odpadów
  • Składanie wymaganych sprawozdań do gmin, GUS i Urzędów Marszałkowskich

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • Kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie BHP
  • Uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej będą dodatkowym atutem
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe
  • Znajomość przepisów z obszaru ochrony środowiska, BHP i ochrony ppoż.
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność podejmowania decyzji, asertywność
  • Umiejętność pracy zespołowej, otwartość na współpracę

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w największej polskiej firmie w branży ochrony środowiska
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy i know how
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów - opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Polski lider ochrony środowiska

Inwestujemy w nowoczesne instalacje odzysku surowcowego i energetycznego. Nasz zespół to specjaliści z każdego obszaru ochrony środowiska i dzięki nim możemy oferować kompleksowe rozwiązania dla samorządów i biznesu w zakresie: gospodarki komunalnej i surowcowej, wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, w tym odpadów, osadów i biomasy, a także gospodarki wodno-ściekowej.

Aby realizować nasze ambitne zadania, potrzebujemy ludzi, którzy w codziennej pracy będą chcieli z nami rozwijać i wykorzystywać swoją pasję oraz szerokie zainteresowanie tematem ochrony środowiska.

Więcej na: www.grupa-eneris.pl