Specjalista ds. ochrony przeciwpożarowej

Warszawa, mazowieckie

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Będziesz odpowiadać za:

  • nadzór nad bezpieczeństwem pożarowym na terenie Spółki
  • przeprowadzanie kontroli stanu bezpieczeństwa pożarowego w komórkach organizacyjnych Spółki i sporządzanie na tej podstawie analiz stanu zabezpieczenia ppoż konsultowanie pod względem ppoż dokumentacji dotyczącej przedsięwzięć inwestycyjnych i remontowych realizowanych na rzecz Spółki oraz udział w późniejszych odbiorach inwestycji
  • udział w komisjach ds. badania przyczyn powstania pożaru
  • prowadzenie szkoleń i organizowania ćwiczeń z zakresu ppoż

Czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca w godzinach 7.00 – 15.00
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej i karnetów sportowych
  • możliwość darmowych przejazdów całą komunikacją miejską
  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (dofinansowujemy studia – nawet do 80% kosztów)
  • zniżki na wydarzenia kulturalne i sportowe

A od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego z zakresu inżynierii bezpieczeństwa pożarowego
  • 3-letniego doświadczenia na stanowisku związanym z ochroną przeciwpożarową
  • doświadczenia w tworzeniu dokumentów z zakresu prewencji pożarowej
  • kursu pedagogicznego dla wykładowców pozaszkolnych form kształcenia dorosłych
  • bardzo dobrej znajomości przepisów z zakresu ochrony przeciwpożarowej
  • ukończonych kursów: konserwatorów gaśnic oraz obsługi systemów sygnalizacji pożarowej,
  • prawa jazdy kat. B,
  • obsługi programów MS Word, MS Excel, MS Outlook, AutoCad na poziomie dobrym

Jeśli taki rozkład Ci odpowiada – przyjedź do nas :)
Na Twoje CV czekamy do 5 marca 2019 r.

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska , Praca Inżynieria