Specjalista ds. ochrony i zapobiegania stratom

Umbrella Holding Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Ochrony działająca na terenie całej Polski w zakresie ochrony osób i mienia, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje mężczyzn i kobiet na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie poziomu bezpieczeństwa powierzonych lokalizacji w Rejonie,
  • Bieżąca kontrola strat w podległych Salonach,
  • Codzienne dbanie o bezpieczeństwo obiektów w Rejonie,
  • Tworzenie Action Planów, wdrażanie działań prewencyjnych, naprawczych poprzez ich realizację,
  • Codzienna współpraca z Działem Bezpieczeństwa Klienta,
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie procedur wewnętrznych,
  • Szkolenia z procedur bezpieczeństwa dla Pracowników Salonów,
  • Raportowanie nieprawidłowości zgodnie z ustaloną wewnętrzną ścieżką.

Oferujemy:

  • Ciekawą i rozwojową pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Okresowe szkolenia i rozwój w zakresie zapobieganiu strat,
  • Możliwość awansu w strukturach Działu Bezpieczeństwa Klienta,
  • Cykliczne, wyjazdowe spotkania szkoleniowo- integracyjne.

Wymagania

  • Doświadczenie w branży ochrony osób i mienia oraz zapobieganiu stratom,
  • Komunikatywność,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność, spostrzegawczość, zdecydowanie,
  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych,
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa i zapobiegania stratom w handlu będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Jako jedna z niewielu firm usługowych w Polsce posiadamy doświadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona, Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis