Specjalista ds. Ochrony i Monitoringu

Gi Group Poland S.A.

Radzymin, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Radzymin

Jeśli chcesz pracować w miejscu wyposażonym w innowacyjne rozwiązania automatyczne, dołącz do nowo powstałego Centrum logistycznego w Radzyminie pod Warszawą!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Stała kontrola realizacji usługi ochrony przez pracowników firm zewnętrznych.
  • Podejmowanie czynności wyjaśniających i uzupełniających w toku ujawnionych zdarzeń.
  • Przygotowywanie materiałów dowodowych.
  • Ewidencjonowanie czasu pracy firm zewnętrznych.
  • Współpraca z Kierownikami i Dyrektorem Centrum Logistycznego.
  • Podejmowanie czynności interwencyjnych w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia średniego.
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomości pakietu MS Office oraz programów obsługujących monitoring
  • Znajomoścci obsługi CCTV
  • Asertywność i komunikatywności
  • Gotowości do pracy w systemie Ill-zmianowym po 8 godzin

CO OFERUJEMY?

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia kwartalna).
  • Krótki proces rekrutacyjny.
  • Dodatek transportowy.
  • Cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy.
  • Brak okresu próbnego (pierwsza umowa o pracę na 1 rok).
  • Dobrą atmosferę w pracy.
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie nauki języków obcych.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.