Specjalista ds. ochrony danych osobowych

JAMANO Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres Twoich obowiązków:

  • Wykonywanie zadań ABI - obsługa klientów
  • Doradztwo i nadzór nad procesami przetwarzania danych osobowych w organizacji
  • Realizacja audytów ochrony danych osobowych
  • Przygotowywanie raportów z audytów ochrony danych osobowych
  • Prowadzenie szkoleń dla klientów z zakresu ochrony danych osobowych
  • Kontakt z klientami w zakresie realizowanych zadań

Zapewnimy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Zdobycie cennego doświadczenia oraz praktycznych umiejętności w rozwojowej branży
  • Możliwość kreowania i realizacji własnych projektów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (prawnicze, informatyczne lub inne pozwalające na właściwą realizację obowiązków)
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z ochroną danych
  • Gotowość do wyjazdów służbowych i pracy poza biurem
  • Otwartość na nowe wyzwania

Prezentacja firmy

JAMANO Sp. z o.o. specjalizuje się w ochronie danych osobowych. Skupiamy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura