Specjalista ds. oceny klienta

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Praca na pełny etat w największej firmie leasingowej w Polsce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę na czas określony z perspektywą zatrudnienia stałego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Perspektywa rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów (MultiSport, Medicover)

Wymagania:

  • Znajomość pakietu MS Office
  • Skrupulatność, sumienność i terminowa realizacja zadań
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Orientacja na rezultat
  • Mile widziane wykształcenie ekonomiczne (może być student IV, V roku studiów zaocznych)

Zadania:

  • Wsparcie administracyjne dla procesów realizowanych w Sekcji Analizy Kredytowej SMT
  • Wprowadzanie danych finansowych i informacji jakościowych zgodnie z obowiązującymi zasadami do wewnętrznego systemu informatycznego
  • Weryfikacja poprawności, aktualności i kompletności dokumentacji kredytowej klienta
  • Wstępna analiza klienta (wyłanianie klientów z potencjałem sprzedażowym - przeprowadzanie wstępnej analizy finansowej klienta, pozyskiwanie informacji nt. klienta)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials