Specjalista ds. obsługi zleceń z j. niemieckim - Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie
od Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Specjalista ds. obsługi zleceń z j. niemieckim

Miejsce pracy: Bydgoszcz
4-6-56656
Wynagrodzenie: 4500 - 5500 PLN

Dla nowego centrum biznesowego zlokalizowanego w Bydgoszczy, poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby dołączyć do zespołu na stanowisko: Specjalista ds. obsługi zleceń z j. niemieckim.

Główne zadania:
- wsparcie zapytań przychodzących od klientów
- zarządzanie procesem zleceń
- odpowiadanie na pytania, reklamacje i zwroty
- kontakt poprzez e-mail, chat, telefon

Wymagania:
- biegła znajomość języka niemieckiego min. C1
- znajomość języka angielskiego min. B1
- wykształcenie wyższe (mile widziana filologia)
- swobodna obsługa komputera i pakietu MS Office
- zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, dokładność
- mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi klienta lub administracji

Korzyści:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- praca w godzinach 8-16.30 (pn-pt)
- szkolenie wdrożeniowe w obowiązki
- pracę w stabilnej międzynarodowej firmie w atrakcyjnej lokalizacji
- system premiowy
- przyjazne środowisko pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.