Specjalista ds. obsługi zamówień w e-commerce

Hybrid Energy Sp. z o.o.

41-800 Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Hybrid Energy od ponad 10 lat zajmuje się sprzedażą ubrań części i akcesoriów motocyklowych. Jako pierwsi w Polsce otworzyliśmy specjalistyczny salon z asortymentem przeznaczonym do motocykli enduro/cross. W ciągu ostatnich 4 lat uplasowaliśmy się na pozycji lidera sprzedaży Allegro w kategorii akcesoriów motocyklowych. W 2015 roku nasza firma pastwiła kolejny krok na przód uruchamiając 3 specjalistyczne sklepy internetowe, które osiągają bardzo dynamiczne wzrosty.

Zakres zadań:

- Obsługa sprzedaży internetowej

- Obsługa klienta za pośrednictwem czatu, Facebooka, maila oraz telefonu

- Bieżąca weryfikacja zamówień pod kątem terminowości realizacji, dostępności

  towarów, płatności itd.

- Tworzenie ofert handlowych

- Budowanie wizerunku firmy

- Analizowanie i rozwiązywanie problemów z zamówieniami

- Raportowanie wyników

Wymagania

Oczekujemy:

- Prawo kat. A - warunek konieczny

- Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

- Znajomości rynku ubrań, akcesoriów i części motocyklowych

- Znajomości technik komunikacyjnych związanych z obsługą telefoniczną

  i mailową

- Umiejętności rozwiązywania problemów i zdolność do podejmowania decyzji

- Kreatywności, pomysłowość, samodzielność

- Wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstwie umowy o pracę

- atrakcyjny system premiowy

- ciekawą, różnorodną pracę w nowocześnie zarządzanej firmie

- szkolenia sprzedażowe i z zarządzania

- pakiet benefitów pozapłacowych

Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Hybrid Energy od ponad 10 lat zajmuje się sprzedażą ubrań części i akc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce