Specjalista ds. obsługi zamówień internetowych

P AND V SP. z o.o.

Józefów koło Otwocka, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą o zasięgu międzynarodowym, która działa od 20 lat w branży odzieżowej, szyjemy dla wymagających kobiet.

Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • telefoniczna i mailowa obsługa Klientów w sklepie internetowym,
  • przyjmowanie i wprowadzanie zamówień w sklepie internetowym,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji zamówień,
  • obsługa zwrotów i reklamacji,
  • doradztwo i pomoc w wyborze produktów.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, wyższe
  • dobra organizacja pracy i samodyscyplina, zaangażowanie,
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność wykonywania pracy za pomocą telefonu i poczty e-mailowej,
  • dobra dykcja, umiejętność prowadzenia rozmów z potencjalnym Klientem
  • miła i otwarta postawa wobec Klientów.
  • znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Narzędzia pracy do wykonywania zadań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Pracę w ciekawym, rozwojowym środowisku

Jeśli chcesz do nas dołączyć i być częścią naszej firmy, prosimy o przesłanie aplikacji CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą opcji "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prezentacja firmy

POTIS&VERSO

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Administracja biurowa