Specjalista ds. obsługi Wspólnot Mieszkaniowych

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Domtur Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijający się Zarządca nieruchomości obsługujący w szczególności Wspólnoty Mieszkaniowe na terenie Sosnowca i Katowic, oferuje stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę dla osoby z doświadczeniem na stanowisko Specjalisty ds. obsługi Wspólnot Mieszkaniowych.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Do zadań pracownika należeć będzie obsługa administracyjno-techniczna przypisanych do pracownika Wspólnot Mieszkaniowych, organizowanie zebrań Wspólnot Mieszkaniowych, spotkań z klientami, wykonawcami oraz przede wszystkim realizacja bieżących spraw mieszkańców nieruchomości.

Ciekawa i rozwijająca w wielu dziedzinach życia zawodowego praca w biurze zlokalizowanym w Śródmieściu Sosnowca z dogodnym dojazdem dla osób spoza miasta S-ca. Charakter pracy wymaga obsługi nieruchomości w terenie, wobec tego wymagane od kandydatki/a jest prawo jazdy kat. B.

Dla zainteresowanych możliwa praca od zaraz.

Preferowany kandydat/ka na cały etat, jednakże osoby zainteresowane pracą w niepełnym wymiarze czasu pracy zapraszamy do przesłania swojej kandydatury wraz z informacją o proponowanym wymiarze czasu pracy.

Prezentacja firmy

Zarządca nieruchomości w szczególności Wspólnot Mieszkaniowych na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis