Oferta wyróżniona

Specjalista ds. Obsługi Władz Banku

Warszawa, mazowieckie

Alior Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś osobą, która:

  • cechuje się komunikatywnością i wysoką kulturą osobistą,
  • aktywnie i z inicjatywą podchodzi do powierzonych zadań,
  • jest zorganizowana, operatywna, samodzielna,
  • potrafi znaleźć rozwiązania nawet pod presją czasu.

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • bieżącym wsparciu pracy Członka Zarządu (zarządzanie kalendarzem, organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych),
  • udziale w bieżących projektach Departamentu Zarządu,
  • przygotowaniu dokumentów (prezentacji, raportów, analiz),
  • realizacja zadań ad hoc.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.),
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i... innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Wyróżnia nas niezwykła kultura organizacyjna, bezpośrednia komunikacja i dynamika działania. Czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, w Alior Banku dostaniesz przestrzeń do eksperymentów i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy.

W Alior Banku odkryjesz w sobie talenty, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja