Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/08/2018.

Specjalista ds. obsługi telefonicznej

Katowice, śląskie

Śląskie Kamienice S.A.

Opis stanowiska pracy

Spółka Śląskie Kamienice S.A., posiadająca udziały w spółkach: Fulinowo Sp.z o.o., Hornigold S.A. i Śląska Prohibicja Sp. z o.o. poszukuje specjalisty ds. obsługi telefonicznej.

Opis stanowiska:
- pozyskiwanie klientów
- budowanie i pogłębianie relacji z klientem
- odbieranie połączeń przychodzących

Wymagania

Wymagania:

- łatwość nawiązywania kontaktów
- dobra dykcja i miły tembr głosu
- umiejętność obsługi komputera
- doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie zapisu: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29-08-199 7 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 1997, Nr 133, poz. 883)”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Śląskie Kamienice S.A. to spółka stworzona na silnych fundamentach. Pasja tworzenia, miłość... do regionu, przywiązanie do miejsc najbliższych, szacunek do przeszłości a także wizje dobrych zmian, rozsądek gospodarowania finansami i doświadczenie – oto podstawa naszych działań. Chcemy wspólnie odkrywać piękno architektury miast Górnego Śląska poprzez złożone inwestycje w budynki mieszkalne.

Czym się zajmujemy?
– kupujemy kamienice w ścisłych centrach śląskich miast,
– dokonujemy generalnego remontu budynków (wymieniamy instalacje, montujemy nowe sieci grzewcze, odnawiamy klatki schodowe, podwórka i place przy kamienicach),
– przygotowujemy gotowe do zamieszkania lokale „pod klucz”, które możesz kupić lub wynająć.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Obsługa klienta , Praca Inne