Opis stanowiska pracy

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

zatrudni na stanowisko:

specjalista ds. obsługi technicznej

Zakres obowiązków :

  • obsługa i opieka nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń w trakcie wydarzeń edukacyjnych i wystawienniczych;
  • utrzymywanie stałej sprawności projektorów, systemów audiowizualnych, tablic interaktywnych oraz systemów tłumaczeń symultanicznych i audio deskrypcji w zakresie czyszczenia, napraw, kontroli działania i wymiany zużytych elementów, współpraca z dostawcami, zgłaszanie usterek;
  • kontrola sprawności infrastruktury technicznej;
  • pomoc w przygotowaniu planowanych wydarzeń takich jak: konferencji, prelekcji, seminaria;
  • obsługa i administrowanie wyposażeniem audio-video oraz systemem oświetlenia, instalacją klimatyzacji i wentylacji w MCEAH;
  • szkolenie personelu MCEAH oraz prelegentów w zakresie technicznej obsługi sprzętu oraz pomoc w jego obsłudze;
  • współpraca z zewnętrznymi mediami w ramach wydarzeń na obiekcie MCEAH;
  • współpraca przy tworzeniu prezentacji pokazów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie z co najmniej 5 letnim stażem pracy - preferowane wykształcenie techniczne (informatyka, elektronika, elektrotechnika, automatyka, itp.);
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza i umiejętności z zakresu obsługi sprzętu komputerowego i audio-video;
  • wiedza i umiejętności z zakresu obsługi programów do prezentacji takich jak PowerPoint, Acrobat Reader itp.;
  • wiedza i umiejętności z zakresu prostych napraw sprzętu elektrycznego i elektronicznego;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność konfiguracji cyfrowego i analogowego sprzętu audio-video;
  • podstawowa wiedza i umiejętności w zakresie tworzenia i obróbki materiałów audio-video;
  • wiedza i umiejętności w zakresie instalacji, konfiguracji i administrowania urządzeniami sieciowymi;
  • umiejętność pracy w zespole i gotowość podejmowania się różnorodnych zadań związanych z funkcjonowaniem Muzeum
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców)

Termin i miejsce składania ofert:

Życiorys wraz z listem motywacyjnym należy przesłać za pomocą przycisku "aplikuj".

Termin składania ofert: od dnia 12 sierpnia 2021 r. do skutecznego zakończenia naboru.

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca IT - Kontrola jakości