Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Mshare Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy na polskim rynku poszukujemy kandydata na stanowisko:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za :
  • bieżącą obsługa klientów telefoniczną i na platformie internetowej
  • przygotowywanie i wysyłkę zamówień
  • obsługa panelu administracyjnego sklepu
  • realizacja celów sprzedażowych
  • rozpatrywanie reklamacji

Wymagania :

  • znajomość branży motoryzacyjnej
  • rzetelność w realizacji powierzonych zadań
  • uczciwość, odpowiedzialność
  • zdolność prowadzenia wielu zadań równocześnie
  • samodzielność, wysoka komunikatywność oraz kultura osobista
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego poprzez przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mshare Sp. z o.o. , zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Mshare Sp. z o.o. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się sprzedażą , serwisem sprzętu medycznego. <br/>Dodatkow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa