Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Medical Market Sp. z o.o.

Nowy Tomyśl, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy na polskim rynku poszukujemy kandydata na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za :

  • bieżącą obsługa klientów telefoniczną i na platformie internetowej
  • przygotowywanie i wysyłkę zamówień
  • obsługa panelu administracyjnego sklepu
  • realizacja celów sprzedażowych
  • rozpatrywanie reklamacji

Wymagania :

  • znajomość branży medycznej
  • rzetelność w realizacji powierzonych zadań
  • uczciwość, odpowiedzialność
  • zdolność prowadzenia wielu zadań równocześnie
  • samodzielność, wysoka komunikatywność oraz kultura osobista
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego poprzez przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Firma Medical Market Sp. z o. o. jest autoryzowanym dystrybutorem sprzęt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie