Specjalista ds. obsługi platform sprzedażowych online

Sellbee S.A.

Wrocław, Krzyki, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, odpowiedzialna będzie za obsługę kont na platformach sprzedażowych Ebay, Amazon, Allegro oraz zarządzanie ofertami na tych platformach.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Wystawianie i weryfikacja poprawności ofert produktowych na platformach sprzedażowych Ebay, Amazon, Allegro
  • Optymalizację ofert w oparciu o obowiązujące standardy
  • Obsługa, modyfikacja i zarządzanie ofertami
  • Analizowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów z produktami
  • Analiza ofert pod kątem działań marketingowych
  • Monitorowanie „jak zmiany wpływają na sprzedaż?”
  • Monitorowanie i wprowadzanie zmian wymaganych przez platformy sprzedażowe

Czego wymagamy:

  • Preferowany student studiów zaocznych na kierunku technicznym
  • Znajomość Excela (funkcje tekstowe, funkcje logiczne, wyszukiwania i odwołania oraz funkcje matematyczne)
  • Wysoko rozwinięte umiejętność interpersonalne (team-player)
  • Umiejętności analityczne połączone z samodzielnym wyciąganiem wniosków
  • Łatwość podejmowania szybkich decyzji
  • Agile-owe podejście do realizacji zadań i celów
  • Podstawowa znajomość HTML-a i FTP-a
  • Mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie początkującym

Mile widziane:

  • Ogólne ogarnięcie
  • Zwinność
  • Zorientowanie na cele
  • Głęboko zakorzeniona uczciwość
  • Chciejstwo i kumatość

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą dogłębnie zajmującą się branżą e-commerce, od A jak Autom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 400PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Praca dla studenta, Praca IT - Sprzedaż, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa