Specjalista ds. Obsługi Partnerów

Alior Bank S.A.

Warszawa, mazowieckie

Wymagania:

  • znajomość pakietu MS Office,
  • osoba komunikatywna, odpowiedzialna, zaangażowana, sumienna, wykazująca się rzetelnością i dokładnością w swojej pracy, umiejąca pracować pod presją czasu, samodzielna.

Opis stanowiska:

  • obsługa przychodzącej i wychodzącej korespondencji związanej z weryfikacją kandydatów na pośredników i bieżącą obsługą kontrahentów,
  • wprowadzanie informacji do bazy danych,
  • wsparcie merytoryczne Pośredników w zakresie zagadnień związane ze współpracą (mailowe i telefoniczne),
  • bieżąca obsłudze zgłoszeń -  kontakt mailowy i telefoniczny z Pośrednikami, obsługa korespondencji papierowej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo,
  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.