SPECJALISTA DS. OBSŁUGI PACJENTA

Dentalux Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku medycznym i blisko 25-letnią tradycją. Priorytetem jest dla nas dobro pacjenta oraz interdyscyplinarne podejście do leczenia, dlatego wyróżnia nas indywidualne podejście, świadczenia na najwyższym poziomie i użycie najlepszych dostępnych technologii. Opiekujemy się naszymi pacjentami kompleksowo, 365 dni w roku. Jesteśmy dumni z naszego zespołu wysoko wykwalifikowanych pracowników. W związku ze stale powiększającą się bazą pacjentów i dynamicznym rozwojem poszukujemy osób z pasją, którzy chcą budować z nami wspólną przyszłość!

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (różne formy zatrudnienia) i rozwój zawodowy w firmie z ugruntowaną pozycją i wieloletnim doświadczeniem na rynku medycznym,
  • elastyczne godziny pracy,
  • bezpłatną opiekę stomatologiczną dla pracowników,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • wsparcie merytoryczne pracowników medycznych i administracyjnych,
  • profesjonalną organizację pracy,
  • dogodny dojazd do miejsca pracy.

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych i osobistych od pacjentów,
  • rejestrowanie pacjentów zgodnie z harmonogramem pracy gabinetów oraz wytycznymi lekarzy,
  • pomoc pacjentom podczas oczekiwania na wizytę,
  • obsługa programów do rejestrowania i rozliczania pacjentów,
  • przyjmowanie i wysyłanie prac protetycznych do pracowni technicznych współpracujących z lecznicą,
  • pobieranie opłat za wizyty, rozliczanie wpłat gotówkowych i płatności kartami kredytowymi,
  • wystawianie paragonów, faktur.

Oczekujemy od kandydatów:

  • wykształcenia minimum wyższego licencjackiego,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (obsługa klientów),
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • systematyczności i dokładności w pracy,
  • empatii i profesjonalizmu w obsłudze pacjentów,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dbania o wizerunek firmy

Mile widziane będą:

  • znajomość innych języków poza angielskim,
  • dodatkowe kursy potwierdzające kwalifikacje.

Prezentacja firmy

Lecznica Stomatologiczna świadcząca usługi stomatologiczne w pełnym zakr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Medycyna / Służba zdrowia