Specjalista ds. obsługi pacjenta -Protetyk

Inova Projekt Sp. z o.o

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- obsługa pacjenta w zakresie zaopatrzenia ortopedycznego w oddziale firmy oraz w terenie
- dobór i dostosowanie rozwiązań protetycznych do wymagań i potrzeb pacjenta
- pobieranie miar na przedmioty ortopedyczne wykonywane na zamówienie
- wydawanie przedmiotów ortopedycznych i opieka posprzedażowa
- prowadzenie dokumentacji dot. obsługi pacjenta

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe: technik ortopeda, technik biomechanik, fizjoterapeuta
- doświadczenie w zakresie obsługi pacjenta w zakresie zaopatrzenia ortopedycznego wykonywanego na miarę lub w zakresie wykonywania przedmiotów ortopedycznych
- prawo jazdy kat. B
- rzetelność
- dokładność
- komunikatywność
- terminowość

Prezentacja firmy

Inovamed Sp z o.o. - Firma zajmująca się produkcją sprzetu ortopedyczneg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 680PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia