Specjalista ds. Obsługi Klienta

Caffeprint.eu

Zabrze, 41-800, śląskie

Caffeprint.eu Drukarnia Internetowa Daniel Nowaczyk, działająca na rynku ponad 25 lat, oferuje pracę na stanowisku:

Od: Caffeprint.eu
Miejsce pracy: Zabrze, 41-800

Poligrafia D&N, działająca na rynku ponad 25 lat, oferuje pracę na stanowisku pracownika Działu Obsługi Klienta.
Z racji realizowanej inwestycji budowy nowej siedziby w Knurowie jak również ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy osób gotowych na kreowanie sukcesu.

Opis stanowiska:
- zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi Klienta
- nadzorowanie realizacji zamówień w systemie
- obsługa administracyjna

Wymagania:
- predyspozycje komunikacyjne oraz organizacyjne
- umiejętności przekazywania myśli w mowie i piśmie
- umiejętność prowadzenia rozmowy w języku angielskim bądź niemieckim
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz w kontakcie z Klientem

Oferujemy:
- pracę zmianową w godzinach 8.00-16.00 oraz 10.00-18.00 z nowoczesnym systemem obsługi zamówień web-to-print
- wynagrodzenie od 2800,00-3700,00zł brutto (dodatkowe gratyfikacje za realizację projektów)

Stanowisko przeznaczone jest dla osób które lubią kontakt z klientem oraz chcą ciągle rozwijać swoje umiejętności personalne.

Kandydatów prosimy o zapoznanie się z częścią publiczną systemu www.Caffeprint.eu

Dołącz do nas i twórz z nami kolejnych 25 lat tradycji!

Prosimy też o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Poligrafia D&N, Zakład Usługowo-Handlowy z siedzibą w 41-800 Zabrze, ul. Wolności 287."