Specjalista ds. obsługi klienta

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Praca na pełny etat w największej firmie leasingowej w Polsce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę na czas określony
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Perspektywa rozwoju zawodowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Wymagania:

  • Doświadczenie w posprzedażowej obsłudze klienta
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość programu MS Office (Excel, Word)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność budowania relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Kreatywność i skuteczność w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność

Zadania:

  • Obsługa zgłoszeń i wniosków posprzedażowych klientów
  • Weryfikowanie poprawności i kompletności dokumentacji oraz wprowadzanie danych do systemów
  • Budowanie relacji i zapewnianie wysokiej jakości kontaktu z klientami
  • Współpraca z różnymi działami firmy w celu zapewnienia prawidłowej obsługi klienta

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy