Specjalista ds. obsługi klienta

Wrocław, dolnośląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

5-26-53473
Wynagrodzenie: 5000 - 6500 PLN

Naszym Klientem jest międzynarodowe centrum biznesowe ulokowane we Wrocławiu, które ściśle współpracuje z klientami zagranicznymi z Francji i Niemiec. W związku z ciągłym rozwojem organizacji poszukujemy ambitnych osób gotowych do codziennej pracy z językami obcymi.

Zakres obowiązków:
- codzienna praca z wykorzystaniem języka francuskiego,
- analiza dokumentów oraz poszukiwanie nowych rozwiązań w obrębie pracy z klientami,
- prowadzenie korespondencji oraz utrzymanie komunikacji z klientami (kontakt mailowy oraz telefoniczny),
- sporządzanie raportów i rejestracja informacji w bazie danych.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość jęzka francuskiego lub niemieckiego (min. poziom B2+/C1),
- komunikatywna znajomośc języka angielskiego (min. poziom B1+),
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie atutem
- umiejętność pracy w zespole,
- komunikatywność, nastawienie na klienta,
- dyspozycyjność do pracy pełnoetatowej.

Korzyści:
- możliwość rozpoczęcia/rozwoju kariery zawodowej w międzynarodowym środowisku w firmie o bardzo bardzo dobrej opinii,
- wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
- benefity pozapłacowe,
- biuro ulokowane w centrum miasta,
- przyjazna atmosfera pracy.

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Administracja / Sekretariat