SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Medi-System Sp. z o.o.

Wiązowna k. Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

MEDI-system Sp. z o.o. to nowoczesna organizacja o wieloletniej tradycji i wysokich standardach. Wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji i opiece długoterminowej stawia firmę na niekwestionowanej pozycji lidera w tych dziedzinach. Świadczymy usługi medyczne stacjonarne i ambulatoryjne w siedmiu placówkach na terenie województwa mazowieckiego i śląskiego. Właścicielem 100% udziałów w MEDI-system jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Paryżu ORPEA, lider na europejskim rynku opieki długoterminowej i rehabilitacji stacjonarnej.

Do pracy w Ośrodku MEDI-system MARIANNA, poszukujemy osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA, miejsce pracy: Wiązowna

Opis stanowiska:

  • wykonanie czynności administracyjnych związanych z przyjęciem pacjenta na oddziały oraz wypisem
  • uzgadnianie/potwierdzanie z pacjentami terminów przyjęć
  • wystawianie dokumentów sprzedażowych
  • obsługa rozmów przychodzących, udzielanie informacji na temat oferty
  • zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji związanej z obsługą klienta
  • obsługa urządzeń biurowych

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętności sprzedażowe
  • doświadczenie w rozmowach z klientami
  • samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę zlecenie, po okresie próbnym możliwość umowy o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • dyżury 12-godzinne dzienne lub 8-godzinne w systemie 7-dniowym
  • pracę w międzynarodowej firmie, o silnej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju oraz realne szanse awansu w strukturach firmy
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnym ośrodku rehabilitacyjnym
  • pracę w miłej atmosferze

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MEDI-system z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

Firma MEDI- system zajmuje się szczególnymi obszarami świadczeń m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa