Specjalista ds. Obsługi Klienta

Benett People Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett People, dla swojego Klienta z branży kosmetycznej, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
05/2021

Zadania:

  • Posprzedażowa obsługa Klientów firmy
  • Budowanie długofalowych relacji
  • Obsługa zapytań ofertowych oraz zamówień
  • Kompletowanie informacji do złożenia oferty
  • Wprowadzanie zamówień od Klientów
  • Koordynacja obiegu dokumentów

Wymagamy:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku 2-3 lata
  • Niezależność w działaniu oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Wiedza z zakresu odpraw importowych i eksportowych
  • Doświadczenie w zakresie exportu i importu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Prace w rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.