Specjalista ds. Obsługi Klienta

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

OTTO Work Force Solutions Sp z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, świadczącą  wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Warszawa - Wilanów

Wymiar etatu: cały etat

Oferujemy umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

Zadania:

Jest to praca z hurtowniami elektrotechnicznymi, które zamawiają u naszego Klienta produkty przez stronę internetową, nie jest to pozyskiwanie zamówień. Magazyn jest poza Polską.

  • Przyjmowanie, ewidencja i dbałość o terminową i prawidłową realizację zamówień obsługiwanych klientów;

  • Dbałość o uzyskanie jak najwyższego stopnia realizacji zamówień;

  • Działanie w celu minimalizacji kosztów transportu;

  • Informowanie klientów o: stanie realizacji zamówień, stanach magazynowych, cenach (cennikowych), promocjach, dostępności produktu;

  • Bieżące monitorowanie stopnia realizacji zamówień oraz informowanie o brakach towaru osób odpowiedzialnych za współpracę z klientami;

  • Wystawianie niezbędnych dokumentów magazynowych i finansowych (DD, FA, FA KOR), zamykanie faktur;

  • Rozpatrywanie reklamacji klientów i wystawianie faktur korygujących z zachowaniem odpowiednich terminów;

  • Bieżąca aktualizacja asortymentu wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami dot. asortymentu (np. kody EAN, kody art. klienta, wielkość op. zbiorczego);

Oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Bardzo dobra organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów ;

  • Umiejętności pracy w zespole;

  • Mile widziana dobra znajomość Excel i PowerPoint.

  • Znajomość programu SAP lub innego programu do obsługi zamówień;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia;

  • Dodatkowe benefity: obiady firmowe, opieka medyczna, karta multisport, j angielski w firmie;

  • Pracę w 6 osobowym zespole z bardzo dobrą atmosferą pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.