Oferta wyróżniona

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Warszawa, mazowieckie

LIDEX Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

PRACA NA STANOWISKU OBEJMUJE:

  • profesjonalną, bieżącą obsługę Klientów biznesowych
  • przygotowywanie kosztorysów i wycen
  • dobór podwykonawców
  • planowanie realizacji zadań
  • koordynowanie i monitorowanie projektów tłumaczeniowych
  • utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • raportowanie prowadzonych działań

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • pracę stacjonarną w biurze w Warszawie
  • stabilne zatrudnienia w firmie będącej liderem na rynku
  • pracę w wyjątkowym zespole przy realizacji ciekawych projektów na zlecenie największych firm polskich i zagranicznych
  • niepowtarzalną szansę na zdobycie bogatego doświadczenia
  • indywidualne możliwości rozwoju
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi i rozwiązań technologicznych

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • systematyczności, terminowości, odpowiedzialności
  • samodzielności i precyzji w wykonywaniu zadań
  • inicjatywy i otwartości na nowe doświadczenia
  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy, w tym technologicznej
  • dobrej znajomości pakietu Microsoft Office
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

DODATKOWE ATUTY:

  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta
  • prawo jazdy kat. B

Od chwili założenia w 1989 roku, LIDEX rozwinął się z małego Biura Tłumaczeń obsługującego... Klientów w trzech wynajętych przy ul. Marszałkowskiej pokojach, do największej w Polsce firmy świadczącej kompleksowe usługi z dziedziny komunikacji językowej.
W niedalekiej przeszłości standardem spełniającym główne potrzeby Klientów, związane z komunikacją w międzynarodowym środowisku, było wykonywanie tłumaczeń pisemnych oraz ustnych.
Globalizacja rynku, dynamiczny rozwój form i sposobów utrwalania oraz przekazu informacji zaowocowały znacznym poszerzeniem potrzeb i oczekiwań stawianych przez Klientów firmom tłumaczeniowym.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Obsługa klienta , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Finanse , Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja