Specjalista ds. Obsługi Klienta

Znany Lekarz

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Czym będziesz się u nas zajmować?

  • profesjonalną, posprzedażową obsługą klienta (placówki medyczne) opartą na bieżącym kontakcie bezpośrednim, telefonicznym i mailowym,
  • cross-sellingiem,
  • wdrażaniem klienta w nasze usługi i prezentowaniem najbardziej efektywnych rozwiązań oferowanych przez Znanego Lekarza,
  • doradztwem w zakresie jak najskuteczniejszego wykorzystania funkcjonalności naszego produktu i pomaganiem klientowi w osiągnięciu jego celów,
  • utrzymaniem dobrych relacji,
  • współpracą z innymi działami i aktywnym testowaniem nowych rozwiązań dla naszych klientów.

Wymagania

Jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w telefonicznej i bezpośredniej obsłudze klienta,
  • otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów to Twoje mocne strony,
  • lubisz rozmawiać i prowadzić spotkania biznesowe,
  • potrafisz organizować sobie czas pracy oraz wyznaczać priorytety,
  • ludzie opisują Cię jako osobę pewną siebie,
  • jednodniowe delegacje nie są Ci straszne!
  • to jest to oferta dla Ciebie! Natomiast nie przejmuj się jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, reszty nauczymy Cię u nas :)

Oferujemy:

  • umowę o pracę: 3 miesięczny okres próbny, potem umowę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjną podstawę (min. 2300 netto) + prowizje + opcje na udziały po 3 miesiącach,
  • pracę zdalną (okazjonalnie),
  • wewnętrzne i zewnętrzne warsztaty, szkolenia (m.in typologia klienta Insights Discovery),
  • bezpłatne zajęcia języka angielskiego,
  • pakiet medyczny,
  • kreowanie swojej kariery w firmie,
  • kwartalne wyjścia integracyjne,
  • kreatywne środowisko pracy w nowoczesnym biurze z hamakami i konsolą,
  • domową atmosferę - owocowe poniedziałki i środy, piwne piątki, śniadania firmowe,
  • szansę rozwijania międzynarodowego produktu medycznego.

Jeśli dobrnąłeś w czytaniu tutaj, to być może oznacza że chcesz swoją osobą wesprzeć nasz zespół, ekstra! Nie pozostało nam nic innego jak zachęcić Cię do kliknięcia w “Aplikuj”.

Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym!

Prezentacja firmy

ZnanyLekarz, czyli? <br/> <br/>Jesteśmy największym serwisem internetowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Sprzedaż - Account Management