SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Tempus A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493) istnieje od 2002 r. Dynamiczny rozwój, systematycznie zwiększany udział w rynku pracy tymczasowej, Agencja zawdzięcza przestrzeganiu jakości świadczonych usług oraz rzetelnemu traktowaniu swoich Pracowników.

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa/ Ursynów

Nr ref.: SOK/URS

Czas pracy:

- 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku,

- zmiana 06:00-14:00.

Obowiązki:

- przygotowywanie przesyłek na punkt przyjęć,
- bezpośrednia i telefoniczna obsługa Klienta,
- udzielanie informacji o przesyłkach i usługach.

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze Klientów oraz orientacja na Klienta,

- komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,

- znajomość obsługi komputera,

- nastawienie częściowo na pracę fizyczną (obsługa przesyłek).

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

- pracę w międzynarodowej firmie logistycznej,

- wynagrodzenie miesięczne 2312 zł brutto plus premie.

 Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV. Dziękujemy za przysłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby również zapraszamy do siedziby Agencji osobiście:

Agencja Pracy Czasowej Tempus A

ul. Meander 15

02-791 Warszawa

godziny otwarcia: poniedziałek- piątek,10.00- 16.00

Prezentacja firmy

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 312PLN - 2 312PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta