Specjalista ds. Obsługi Klienta

Michael Page

Tychy, śląskie

Michael Page Michael Page

Firma produkcyjna zlokalizowana z Mikołowie poszukuje Specjalisty ds. Obsługi klienta oraz Sprzedaży. Kandydat na to stanowisko musi znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym oraz posiadać kompetencje miękkie, które ułatwią pracę związaną z obsługą Klienta (nie musi posiadać wykształcenia technicznego).

Informacje o kliencie

Wiodący producent transformatorów średniego napięcia w Polsce. Oferujący szeroką gamę produktów dla sektora energetycznego, przemysłowego i klienta indywidualnego.

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie i rozwój nowych możliwości sprzedaży wyrobów w celu realizacji strategii Zakładu,
  • Sporządzanie ofert handlowych i technicznych
  • Sporządzanie i realizacja planów handlowych, budżetu zamówień oraz monitorowanie ich Zapewnienie wykonania,
  • Zapewnienie technicznego wsparcia dla klientów w celu uzyskania satysfakcji klienta,
  • Utrzymanie i rozwijanie wysokiej jakości kontaktów zewnętrznych w celu budowania trwałych relacji oraz lojalności klientów,
  • Współpraca z organizacjami firmy w celu realizacji spójnej strategii sprzedaży,
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur w podległym obszarze działania w celu zapewnienia spójności działań,
  • Działania marketingowe, promocja produktów w celu osiągnięcia budżetu zamówień i sprzedaży oraz zapewnienia wymaganego wizerunku firmy na rynku.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - mile widziane techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego. Znajomość dodatkowo języka angielskiego będzie atutem,
  • Doświadczenia w obszarze sprzedaży, obsłudze klienta lub back office,
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Inicjatywa i kreatywność, samodzielność.

Oferujemy

  • Premia miesięczna do 10 %
  • Elastyczny czas pracy
  • HO raz w tygodniu
  • ZFŚS
  • Opieka medyczna PZU
  • Ubezpieczenie na życie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Tychy
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page