Specjalista ds. Obsługi Klienta

Resibo

Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Resibo to polska marka kosmetyków naturalnych produkująca ekologiczne i skuteczne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała. Skomponowane z najwyższej jakości składników kosmetyki Resibo są w co najmniej 95% naturalne i w 100% wegańskie, co zostało potwierdzone certyfikatami Vegan Society i PETA. Razem możemy stworzyć jeszcze lepszą przyszłość.

Oferowane przez nas stanowisko wymaga pasji, zaangażowania i wielozadaniowości. Również zrozumienia Klientów, cierpliwości, wiedzy z zakresu kosmetyków naturalnych, pielęgnacji oraz umiejętności organizowania pracy.

W zamian za Twoje pozytywne podejście, pasję i wkład w rozwój Resibo - oferujemy Tobie dołączenie do zespołu profesjonalistów, wyjątkową i interesującą pracę, dzięki której będziesz mieć bezpośredni wpływ na budowanie wizerunku świetnej marki.

Czym będziesz się zajmować:

  • dbanie o spójne i pozytywne doświadczenia Klienta w kontakcie z marką w ramach budowy wizerunku marki,
  • udzielanie profesjonalnej i rzetelnej informacji na zapytania Klientów (m.in. na temat statusu zamówień́, dostępności i szczegółów poszczególnych produktów), również na pytania dot. pielęgnacji w: korespondencji mailowej, na infolinii, poprzez czat, konsultacjach video etc.
  • bieżące obsługiwanie zamówień internetowych (weryfikacja zamówień (w tym poprawności), monitoring wpłat, statusów zamówień, etc
  • prowadzenie kompleksowej obsługi posprzedażowej dla zamówień internetowych (zwroty, reklamacje, opinie, etc.)
  • analizowanie danych pod kątem zachowań klientów i podnoszenie jakości obsługi klienta
  • monitorowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z działaniami systemów związanych ze sprzedażą internetową
  • przygotowywanie wewnętrznych podsumowań/statystyk prowadzonych działań wraz z wnioskami i rekomendacjami.

Nie wahaj się i prześlij nam swoje CV, jeśli:

  • obsługa klienta, kontakt z klientem, chęć pomocy i kosmetyki to dla Ciebie codzienność i nie wyobrażasz sobie bez tego świata,
  • jesteś w pełni samodzielny/a, sam/a proponujesz rozwiązania,
  • potrafisz znaleźć wyjście w trudnych sytuacjach i wiesz jak się zachować w każdej sytuacji,
  • potrafisz zdobywać informacje, analizować i wyciągać wnioski,
  • poradzisz sobie z najtrudniejszymi i najdziwniejszymi przypadkami i pytaniami od klientów,
  • pracujesz kreatywnie i chętnie sięgasz po nieszablonowe rozwiązania,
  • jesteś ciekawy/a, również świata.

Czego od Ciebie wymagamy?

  • 2-3 letniego doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą klienta,
  • mile widziane wykształcenie średnie,
  • doświadczenie w branży kosmetycznej będzie atutem,
  • wysokiej komunikatywności,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • pozytywnego nastawienia do życia i pracy,
  • umiejętności organizacji czasu pracy, wielozadaniowości,
  • samodyscypliny, konsekwencji oraz ukierunkowania na realizację celów,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • czynnego prawa jazdy (kategoria B).

Co oferujemy w zamian:

  • dynamiczną pracę w wyjątkowo ciekawym zespole pasjonatów,
  • przyjazną atmosferę w pracy w niekorporacyjnym środowisku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne spotkania integracyjne,
  • regularną dostawę najlepszych kosmetyków

Prezentacja firmy

Resibo to polska marka kosmetyków naturalnych produkująca ekologiczne, z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Internet / e-commerce, Praca Doradztwo / Konsulting