Specjalista ds. Obsługi Klienta

INGS Direct

Sosnowiec, śląskie

INGS Direct

Od: INGS Direct
Miejsce pracy: Sosnowiec

Firma INGS Direct poszukuje osób na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta.

„Jesteśmy jednymi z wielu, ale nie jesteśmy tacy, jak inni.”

INGS Direct to pionierska i nowatorska platforma internetowa specjalizująca się w zakresie udostępniania świadczeń wszelakich usług transportowych oraz kurierskich skierowana do klientów biznesowych, firm i mikroprzedsiębiorstw.

Spośród wielu podobnych firm utrzymujących się obecnie na rynku, INGS Direct wyróżnia przede wszystkim nieprzeciętność i nieschematyczność. Wieloletnie doświadczenie w branży, idąca za nim jakość świadczonych usług i poważni partnerzy, a także radość z wykonywanej pracy i indywidualne podejście, które w zależności od potrzeb zawsze otwiera drzwi do nowych możliwości to główne argumenty przemawiające za podjęciem współpracy właśnie z nami.

Zakres obowiązków:

  •  bieżąca obsługa klientów współpracujących (telefoniczna oraz mailowa).
  •  aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów.
  •  realizacja planów sprzedażowych.
  •  analiza konkurencji.
  •  bieżące raportowanie do obiegu wew.
  •  monitoring aktywności klientów współpracujących.
  •  dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji w firmie.

Od kandydatów oczekujemy:

  •  wykształcenie min. średnie.
  •  min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  •  doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klientów.
  •  doświadczenia w obsłudze klientów biznesowych.
  •  biegłej obsługi pakietu MS Office (z naciskiem na program Excel).
  •  umiejętności prowadzenia rozmów telefonicznych, udzielania porad, diagnozowania problemów.
  •  umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów.
  •  komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.
  • doświadczenie w branży kurierskiej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  •  pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.
  •  możliwości rozwoju zawodowego.
  •  system szkoleń.
  •  praca w miłej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole.
  •  atrakcyjny system prowizyjny.

INGS Direct