Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/4577

Obowiązki:

Do Twoich zadań na tym stanowisku należeć będzie kontakt z klientami oraz prezentacja produktów i usług. Zależy nam, abyś przy tym był nastawiony na realizację celu i dążenie do sprzedaży oferowanego produktu. Prowadzimy szereg zróżnicowanych projektów, więc na pewno nie będziesz się z nami nudzić.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Co możesz zyskać ze współpracy z nami? Cenne doświadczenie sprzedażowe WSZYSTKIEGO NAUCZYMY CIĘ OD PODSTAW! Rozwój kompetencji poprzez szkolenia podnoszące kwalifikacje. Stały i przejrzysty system wynagrodzeń za każdą przepracowaną godzinę gwarantowana stawka min. 20 zł brutto. Atrakcyjne premie i konkursy z nagrodami tu wszystko zależy od Ciebie i Twoich wyników - Sky's the limit :) Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, bądź umowę o pracę (możliwość przejścia nawet po 1 miesiącu pracy!). Dopasowanie godzin pracy do Ciebie: - w pełnym wymiarze godzin 9:00-17:00 lub 13:00-21:00, - w grafiku indywidualnym (możliwym do ustalenia w godzinach 13:00-21:00, min. 25h tygodniowo). Co czwartek możesz liczyć na coś pysznego, a codziennie na kawę i herbatę. Świetną atmosferę! Czego od ciebie oczekujemy? Zaangażowania i motywacji do pracy z nastawieniem na realizację zadań. Pewności siebie i pozytywnego nastawienia. Komunikatywności, nastawienia na pracę z ludźmi po obu stronach słuchawki bo ważne jest, aby się dogadać zarówno z klientem, jak i z kolegą ze stanowiska obok. Kreatywności i daru przekonywania. Przyjacielskiej relacji ze słuchawkami i komputerem musisz znać i lubić swoje narzędzie pracy. Doświadczenie w branży telemarketingowej jest mile widziane, jednak NIE WYMAGANE, więc nawet jeżeli jesteś świeżakiem na rynku pracy, nie bój się wysłać CV na adres rekrutacja@unicall.pl.

Miejsce pracy: TADEUSZA REJTANA 36, 35-310 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: Ogłoszenie pozostawiło u ciebie niedosyt informacji? Zadzwoń do nas na numer 697 313 444 (pn.- pt. w godz. 9:00 17:00), odpowiemy na wszystkie twoje pytania. Możesz również przynieść CV osobiście do naszego biura w Rzeszowie (ul. Rejtana 36, budynek Conres, 3 p.). Niezależnie od tego którą drogą się z nami skontaktujesz, gwarantujemy że umówimy się na rozmowę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, dane osobowe przetwarzana będą w celu i w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w formularzu, a w razie wyrażenia zgody do-tyczącej przyszłych rekrutacji do odwołania zgody, nie dłużej jednak niż 24 miesiące oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych. Administratorem danych jest Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 28, 02-67 Warszawa. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy