Specjalista ds. obsługi klienta

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość przystąpienia do benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)
  • Udział w ciekawych projektach
  • Praca w zgranym zespole i przyjazna atmosfera
  • Możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych

Wymagania:

  • Proaktywna postawa w podejściu do klienta, komunikatywność, chęć rozwoju
  • Umiejętność współpracy z różnymi klientami
  • Wysoka kultura osobista i profesjonalizm
  • Bardzo dobra dykcja oraz umiejętność poprawnego pisania w języku polskim

Zadania:

  • Telefoniczna obsługa klienta poprzez inicjowanie kontaktu z klientem - obsługa kampanii wychodzących
  • Badanie poziomu zadowolenia klientów z oferowanych produktów bankowych
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, regulacji prawnych, procedur i procesów oraz przepisów wewnętrznych banku
  • Prowadzenie rozmów z klientami z zachowaniem standardów obowiązujących w banku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy