Specjalista ds. obsługi klienta

Adecco Poland Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania, za które będziesz odpowiedzialny:

  • Obsługa klienta (kontakt telefoniczny i mailowy)
  • Weryfikacja dostępności towarów
  • Wprowadzanie zamówień do systemu SAP
  • Kontakt z firmami spedycyjnymi
  • Przygotowywanie listów przewozowych

Co się przyda i co jest konieczne, aby do nas dołączyć:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w dziale obsługi klienta
  • Znajomość podstawowych zasad gospodarki magazynowej
  • Znajomość zasad rozpatrywania reklamacji i przepisów z tym związanych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Nastawienie na klienta i utrzymywanie długoterminowych relacji

Co możemy Tobie zaoferować:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilną i długotrwałą współpracę
  • Pracę w małym, zgranym i pozytywnie nastawionym zespole pracowników
  • Dobrą atmosferę oraz częste wyjścia integracyjne
  • Narzędzia pracy -telefon i komputer
  • Uczestnictwo w szkoleniach (z zakresu obsługi klienta)

Oferta dotyczy pracy stałej. Osoby zainteresowane prosimy o pilne aplikowanie.

Numer referencyjny: SOK/02/2018/PZN
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.