Specjalista ds. obsługi klienta

Niepołomice, małopolskie

Dekra Praca Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań na tym stanowisku należeć będzie:

• Budowanie relacji z klientami

• Zarządzanie zamówieniami klientów oraz dbałość o terminowość ich realizacji

• Zarządzanie planem załadunku zamówień

• Zarządzanie importem i zapasami importowanych wyrobów gotowych

• Kontakt z firmami transportowymi

• Ścisła współpraca z innymi działami firmy (Magazyn, Dział Jakości, Dział Operacyjny)

• Branie udziału w inwentaryzacjach zapasów

• Zarządzanie poziomem zapasów poprzez odpowiednie dokumenty sprzedaży

Profil kandydata:

• Wykształcenie wyższe (Zarządzanie produkcją lub inne techniczne kierunki studiów preferowane)

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)

• Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność rozwiązywania problemów

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

• Orientacja na klienta (doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem)

• Zdolność do pracy pod presją czasu

• Umiejętność efektywnej współpracy w zespole

Oferujemy:

• Zatrudnienie w firmie międzynarodowej w oparciu o umowę o pracę tymczasową

• Szkolenia wdrożeniowe i doskonalące

• Dofinansowanie do codziennych obiadów

• Bezpłatny dostęp do siłowni, możliwość zajęć z trenerem personalnym, konsultacji z dietetykiem

• Możliwość pracy i rozwoju w środowisku międzynarodowym

Wymagania

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która obecnie działa w ponad 20... krajach, zatrudniając łącznie ponad 17.000 pracowników.
DEKRA Praca Sp. z o.o należy do Dekra Arbeit GmbH z siedzibą w Stuttgarcie – jednego z liderów na międzynarodowym rynku HR posiadając 112 oddziałów działających na terenie Europy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Obsługa klienta