Oferta wyróżniona

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Niemcy, Görlitz, zagranica

Exact Systems GmbH

Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI:

  • Kompleksowa obsługa Klientów firmy - przyjmowanie i rozliczanie zamówień, informowanie klientów o wynikach zleceń
  • Rozwiązywanie problemów związanych z realizacją zamówień
  • Telefoniczny rozwój relacji z dotychczasowymi oraz nowymi klientami
  • Przygotowywanie sprawozdań, zestawień, podsumowań w ramach działań zleconych przez przełożonych
  • Praca w systemie komputerowym firmy
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji zleceń

WYMAGANIA:

  • Znajomość j. niemieckiego i angielskiego na poziomie min. bardzo dobrym
  • Wysoka kultura komunikacji z klientem
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Dokładność, sumienność, komunikatywność i umiejętności pracy w zespole
  • Inicjatywa i zaangażowanie w pracy, dyspozycyjność
  • Doświadczenie w obsłudze klienta, sprzedaży

Wymagania

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Przyjazne miejsce pracy i wspaniałą atmosferę
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności i pomoc ze strony firmy w zdobywaniu nowych

Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting &... Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie 13 krajów: Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Rosji, Portugalii oraz Chin. Naszymi Klientami są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.000 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja