Specjalista ds. Obsługi Klienta

Gi Group Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Obsługa infolinii (połączenia przychodzące i wychodzące)
  • Realizacja bieżących akcji telemarketingowych
  • Bieżące odpowiadanie na zapytania zgłaszane przez Klientów
  • Budowanie długotrwałych relacji nastawionych na utrzymanie klientów
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klientów
  • Dobrej znajomości obsługi komputera i Excela - wymóg konieczny
  • Systematyczność i silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Dobrej organizacji pracy
  • Pogodnego usposobienia

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednie u naszego Klienta na podstawie umowy o pracę
  • Dobrą atmosferę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.