Specjalista ds. Obsługi Klienta

Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Grupa ALAB to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 375 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 80 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3000 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Obsługa połączeń telefonicznych oraz wiadomości e-mail skierowanych do lokalnego działu obsługi Klienta.
  • Bieżący kontakt z podlegającymi pod laboratorium Klientami.
  • Lokalna obsługa Klientów sieciowych.
  • Przyjmowanie oraz wyjaśnianie reklamacji od Klientów.
  • Wspieranie Przedstawicieli regionalnych w zakresie udzielania informacji o czasie wykonywania badania, metodzie itp.
  • Weryfikacja wszystkich automatycznie generowanych z systemu LIS raportów.
  • Sprawdzanie poprawności rejestracji zleceń.
  • Weryfikacja korekt zleceń i wyników.

Aby efektywnie realizować zadania na tym stanowisku niezbędne są:

  • Wykształcenie min. średnie; mile widziane wykształcenie wyższe związane z obszarem diagnostyki laboratoryjnej,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • Otwartość i dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • Ukierunkowanie na Klienta,
  • Umiejętność precyzyjnego formułowania i przekazywania informacji,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia (w zależności od preferencji).
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Pracę pełną wyzwań w inspirującym i zgranym zespole profesjonalistów,
  • Możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności,
  • Kartę Multisport,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.