Opis stanowiska pracy

Do obowiązków specjalisty ds. obsługi klienta należy:

- kontakt z klientem indywidualnym i urodzinowym;

- udzielanie informacji o ofercie urodzinowej i warsztatach tematycznych;

- obsługa kasy fiskalnej;

- obsługa systemu sprzedażowego Perfect Gym

Wymagania

Poszukujemy osób, od których oczekujemy:

- doświadczenia na podobnym stanowisku

- pozytywnego nastawienia do pracy, kreatywności, komunikatywności, energii i uśmiechu;

- umiejętności pracy w zespole;

- dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy;

- komunikatywnej znajomości języka angielskiego;

- znajomość pakietu Office (Word, Excel, Power Point).

Prezentacja firmy

Sale Zabaw Fikołki to największa w Polsce sieć placówek edukacyjno-rozry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta