SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Carpathia Consulting Group

35-210 Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Na tym stanowisku pracy nie będzie prowadzona bezpośrednia sprzedaż, a zadania będą polegały na:
• Informowaniu obecnych Klientów oraz Klientów potencjalnych o nowych możliwościach zdobycia dotacji UE
• Informowanie firm o organizowanych bezpłatnych wydarzeniach promocyjnych (seminaria, konferencje)
• Budowanie bazy danych, w tym bazy mailingowej
• Przesyłanie e-maili z ofertą
• Reaserch rynkowy związany z przygotowywaniem projektów UE
• Wsparcia w prostych zadaniach biurowych

OSOBA NA TYM STANOWISKU NIE BĘDZIE MIAŁA ZA ZADANIE POZYSKANIE JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBY KLIENTÓW - PRACA BĘDZIE UKIERUNKOWANA NA POZYSKANIE KLIENTÓW NAJBARDZIEJ PERSPEKTYWICZNYCH.
Wynika to z faktu, iż CCG pracuje z wąską grupą firm, więc znaczenie ma aspekt jakości pozyskanych do współpracy Klientów, a nie ich ilość (ofertę dedykujemy do firm produkcyjnych powyżej 1 mln EUR obrotu i planujących zainwestowanie co najmniej 1 mln PLN)

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
• doświadczenie w pracy w telemarketingu/obsłudze Klienta
• łatwość nawiązywania kontaktów przez telefon
• nastawienie na realizację założonych zadań
• elastyczność w działaniu

Premiowane będą osoby z doświadczeniem w pracy z Klientami zamożnymi (np. osoby posiadające doświadczenie w pracy w banku)

Oferujemy:
• umowa o pracę na 3 m-ce (po sprawdzeniu się umowa zostanie przedłużona na czas nieokreślony)
• premie uzależnione od wyników
• pracę w zgranym zespole
• mentoring
• elastyczny czas pracy

Prezentacja firmy

Carpathia Consulting Group specjalizuje się w doradztwie biznesowym i go... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 m-ce
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Od 10 do 40% pensji bazowej
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta