Specjalista ds. obsługi klienta

Dekra Praca Sp. z o.o.

30-466 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Prowadzenie i aktualizacja cenników w systemie operacyjnym
  • Koordynowanie przepływu dokumentacji technicznej pomiędzy odpowiednimi działami a klientami
  • Obsługa i koordynacja zamówień klientów
  • Zarządzanie stanami zapasów w magazynie
  • Tłumaczenie z języka angielskiego dokumentacji technicznej
  • Współpraca i wsparcie Działu Obsługi Klienta i Działu Sprzedaży

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziany kierunek chemiczny lub pokrewny)
  • Biegła znajomość języka angielskiego, min. poziom B2
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w Dziale Obsługi Klienta
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Wiedza z zakresu procedur celnych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych kompetencji
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie
  • Opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta