Specjalista ds. Obsługi Klienta Zagranicznego

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: Lublin (wsparcie w zakresie relokacji dla Kandydatów zmieniających miejsce zamieszkania)

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa klientów zagranicznych w języku niemieckim;
  • Obsługa tylko połączeń przychodzących;
  • Udzielanie klientom pełnych informacji odnośnie produktów i usług;
  • Udzielanie klientom wsparcia w zakresie zgłoszonych problemów technicznych;
  • Dbanie o wysoki standard obsługi klienta.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie;
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze klienta;
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętności interpersonalne;
  • Gotowość do pracy w Lublinie.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - podpisywaną bezpośrednio z firmą, dla której prowadzona jest rekrutacja;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała i premia);
  • Pracę na pełen etat w systemie zmianowym - możliwość połączenia pracy w innymi aktywnościami;
  • Pracę od poniedziałku do piątku i co drugą sobotę;
    Możliwość pracy w dużej międzynarodowej firmie w nowoczesnym biurowcu;
  • Wsparcie w relokacji i dofinansowanie do mieszkania, dla osób zmieniających miejsce zamieszkania;
  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, dodatkowe ubezpieczenie)
  • Szkolenia techniczne oraz szkolenia tzw. kompetencji miękkich;
  • Szkolenia językowe.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: SOZ/01/2018/LUB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.