Specjalista ds. Obsługi Klienta Zagranicznego

Wietpol Sp. z.o.o Sp. k.

Krosno, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie w szczególności za:

  • obsługę zamówień od klientów (w języku niemieckim lub/i angielskim)
  • przygotowywanie harmonogramów dostaw do klientów
  • kontrolę etapu realizacji zamówień i informowanie klientów
  • utrzymywanie kontaktów z klientami oraz budowanie relacji biznesowych
  •  pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane techniczne)
  • znajomości języka obcego w stopniu min. średnim, w tym z zakresu zagadnień technicznych (preferowany j. niemiecki )
  • doświadczenia w pracy z klientem, (doświadczenie w sprzedaży produktów w branży metalowej lub/i meblowej, a także innej produkcyjnej z klientem zagranicznym będzie dodatkowym atutem)
  • gotowości do nauki, umiejętności pracy w zespole oraz dyspozycyjności
  • komunikatywności, odpowiedzialności i kreatywności w realizacji powierzonych zadań
  • znajomości pakietu MS Office
  • posiadania prawa jazdy kat. B oraz gotowości do wyjazdów służbowych

Prezentacja firmy

Spółka jest producentem elementów konstrukcyjnych i akcesoriów głownie d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta