Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego z jęz. niemieckim

STAFF Service Sp. z o.o.

Rudziczka (okolice Żor), śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, stabilnej firmy produkcyjnej z okolic Żor, w związku z dalszym rozwojem, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego  z jezykiem niemieckim

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie obsługa klientów firmy drogą mailową oraz na portalach internetowych.

Wymagania

1) podstawowym wymaganiem Pracodawcy jest biegła (w mowie i piśmie) znajomość języka niemieckiego. Znajomość grugiego języka będzie dodatkowym atutem.

2) mile widziane doświadczenie w pracy biurowej (np. księgowość, sekretariat)

3) wykształcenie średnie lub wyższe,

4) swobodna obsługa komputera – Pakiet Office, poczta elektroniczna, internet,

5) dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy,

Prezentacja firmy

STAFF Service Sp. z o.o. - agencja zatrudnienia z ponad 15-letnim doświ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja