Specjalista ds. obsługi klienta z językiem węgierskim

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1130310

Nowa firma
Dla naszego klienta, jednego z SSC zlokalizowanych w centrum Katowic, obecnie poszukujemy kandydatów z biegłą znajomością języka angielskiego i węgierskiego (min. B2),którzy chcieliby poszerzyć lub zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w międzynarodowym środowisku.

Twoje obowiązki
Jako specjalista ds. Obsługi klienta z językiem węgierskim będziesz odpowiedzialny za zadania operacyjne związane z obsługą zamówień lub rozpatrywaniem roszczeń w systemie, dokładnie i wydajnie, aby osiągnąć ustalony poziom usług, dostarczanie różnych zamówienia do procesów gotówkowych KPI, kontakt z lokalnymi organizacjami obsługi klienta, magazynowanie, dystrybucja i transport, przegląd i rozwiązywanie zgłoszeń oraz zapewnienie sprawnych procesów obsługi klienta.

Co oferujemy
To stanowisko oferuje doskonałą okazję do poprawy lub rozszerzenia umiejętności komunikacji i rozwiązywania problemów w zakresie wspierania międzynarodowych klientów. Nasz klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie i zróżnicowany pakiet świadczeń.

Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i rozwinąć ścieżkę kariery – APLIKUJ!

Dodatkowe informacje
Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą – wyślij swoje CV.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland