Specjalista ds. obsługi klienta z językiem ukraińskim

CCIG

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • odbieranie połączeń przychodzących,
  • obsługa mailowa,
  • obsługa Klienta zgodnie z standardami.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość języka ukraińskiego na poziomie min. C1,
  • znajomość języka rosyjskiego na poziomie min. C1,
  • znajomość języka polskiego na poziomie minimum B1,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi, wysoka kultura osobista,
  • silna orientacja na klienta i umiejętność budowania relacji.

Oferujemy dla Ciebie:

  • atrakcyjną stawkę godzinową i premie za realizowane zadania,
  • pracę 7 dni w tygodniu z możliwością dostosowania grafiku,
  • profesjonalny pakiet wdrożeniowy przed rozpoczęciem współpracy,
  • wsparcie doświadczonych trenerów projektu i przełożonego,
  • możliwość współpracy ze znajomymi,
  • swobodny dress code i świetną atmosferę!

Prezentacja firmy

Call Center Inter Galactica to firma świadcząca usługi związane z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing