Specjalista ds. obsługi klienta z językiem rumuńskim- pół etatu

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy młodą, nieustannie rozwijającą się firmą zajmującą się telefoniczną obsługą zamówień z branży e-commerce. Nasi konsultanci codziennie rozmawiają z klientami w ponad 12 europejskich językach.

Obowiązki:

  • telefonicznym kontaktem z klientem zagranicznym
  • posprzedażową obsługą zamówień
  • tworzeniem i prezentacją ofert
  • nadzorem nad zamówieniami

Wymagania:

  • możesz nie mieć doświadczenia, ale jeśli świetnie mówisz po rumuńsku- zapraszamy
  • jesteś dyspozycyjny 20 tygodniowo
  • chcesz zdobyć cenne doświadczenie w obsłudze klienta zagranicznego i sprzedaży

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • premie wynikowe i motywujące konkursy
  • możliwość pracy z żywym językiem
  • elastyczny grafik, który możesz rozplanować pon.-pt. w godzinach 8-20
  • świetną atmosferę, uśmiechnięty i przyjazny zespół
  • niezbędne narzędzia do pracy takie jak kawa, herbata, soki i owoce;)
  • rozwijające, profesjonalne szkolenia
  • w czasie przerwy możliwość odpoczynku w strefie relaksu, a dla aktywnych gry w piłkarzyki prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".