Specjalista ds. obsługi klienta z językiem obcym

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Oferta:

  • Możliwość wykorzystania na co dzień języków obcych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
  • Możliwość wykonywania zlecenia w przedziale godzin 8-17
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dogodna lokalizacja miejsca pracy
  • Przyjazna atmosfera pracy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego
  • Znajomość pakietu MS Office oraz biegłość w korzystaniu z Internetu
  • Znajomość programu SAP
  • Mile widziana znajomość programu SalesForce
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz w grupie

Zadania:

  • Telefoniczny oraz mailowy kontakt z Klientami firmy - głównie w języku angielskim
  • Weryfikacja statusu zamówienia
  • Kompleksowa obsługa zamówień (sprawdzanie płatności, reklamacje, zwroty)
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Tworzenie raportów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials