Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim → od 5000 zł brutto/msc

Sedulus Sp. z o.o.

Opole, Polska, opolskie

Miejsce pracy: Opole, Polska

Opis stanowiska

  • wsparcie telefoniczne klientów w bieżących sprawach
  • zmianę danych w umowie
  • przedłużanie umów
  • przedstawianie najkorzystniejszych ofert

Wymagania stanowiska

  • dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1
  • mile widziani absolwenci germanistyki lub kierunków pokrewnych
  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego
  • chęć współpracy z ludźmi

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie od 5000 zł brutto/msc
  • polską umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczena w międzynarodowej firmie
  • możliwość przyszkolenia w 1 miesiącu pracy
  • bonusy finansowe
  • benefity typu karta multisport, ubezpieczenia grupowe
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy